KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnittsplattor 9421866
nr 942 1866
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Träsnittsplattor, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), 4 st, ej signerade, 24x50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:45:37
24/4 20:57:57
100 kr
27/4 18:23:42
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt